Tartu Spontaansusteatri juht Entel Hango sai rahvusvahelise luguteatri treeneri akrediteeringu

27. jaan  tvajakas. Kommentaarid: 0
New Yorkis asuv luguteatrite keskus (www.playbackcentre.org) andis meie teatri eestvedajale Endel Hangole ametliku luguteatri treeneri akrediteeringu.

Endli teekond rahvuvahelise luguteatri treeneri tunnustuseni algas õpingutega 2003. aastal Moreno Keskuses. Peatselt loodi Eesti Luguteater ning järgmise sammuna alustas Endel 2006. aastal Tartus luguteatrhuviliste rühma juhendamist. Väga olulised on Endli jaoks olnud regulaarsed luguteatri koolitaja-treeneri enesetäiendamised välismaal luguteatri professionaalide käe all, sealhulgas New Yorgis asuva Playback Centre kõige kõrgema taseme koolituse 2010. aastal.


Rahvusvahelise luguteatri treeneri akrediteeringu saamiseks on vaja rahvusvaheliselt tunnustatud treenerite soovitusi, kes on kandidaati erinevaid luguteatri tegevusi (nii harjutusi kui lavastusi) tegemas näinud ning oskavad ja julgevad teda soovitada. Meie Spontaansusteatri seltskond on väga uhke, et Endli soovitajate hulgas oli ka luguteatri mõtteviisi ja metoodika looja Jonathan Fox.


Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:
Kommenteeri: